Filtry Applyy

Reset Apply

Dwuskładnikowa farba rozpuszczalnikowa, z błyszczącym wykończeniem, znajdująca zastosowanie przy druku na najtrudniejszych podłożach. Farba przeznaczona do druku na polipropylenie poddanemu obróbce oraz szerokiej gamie trudnych materiałów tj.: szkło, metal, ceramika, poliamid.
Winylowa farba rozpuszczalnikowa, z błyszczącym wykończeniem. Produkt niezwykle wszechstronny, przeznaczony m. in. do druku klawiatur membranowych, naklejek, PC, PET-G oraz paneli czołowych w urządzeniach AGD.
Farba rozpuszczalnikowa z błyszczącym wykończeniem. Farba przeznaczona do druku na różnych foliach i tworzywach sztucznych, w tym samoprzylepnym PCW, poliestrze podatnym na druk i innych podobnych foliach graficznych. Posiada bardzo dobrą przyczepność do tworzyw sztucznych takich jak: akryle, ABS, SAN, PMMA, itd.
Seria kryjących farb rozpuszczalnikowych, dedykowana głównie do druku na podłożach samoprzylepnych winylowych i poliestrowych, a także arkuszach poliwęglanowych, z błyszczącym wykończeniem. Zgodna z normą EN 71-3. Farby nie należy stosować do druku na elastycznym PCV.
Seria dwuskładnikowych, kryjących farb rozpuszczalnikowych, do druku na szkle i metalu, z błyszczącym wykończeniem. Dedykowana do mieszania kolorów, zgodna z normą EN 71-3.
Seria kryjących farb rozpuszczalnikowych, dedykowana do druku na poliwęglanie, ABS, twardym PCV, polimetakrylenie metylu, malowanym metalu oraz samoprzylepnych winylowych materiałach, z błyszczącym wykończeniem. Zgodna z normą EN 71-3. Farby nie należy stosować do druku na papierze elastycznym, ani na styropianie.
Seria kryjących farb rozpuszczalnikowych, dedykowana do mieszania kolorów. Do druku na tkaninach, tj.: torby, pokrowce, markizy, wiatrówki, parasole i odzież robocza, z satynowym wykończeniem. Nadaje się do druku bezpośredniego oraz transferowego na jasnych i ciemnych tekstyliach. Zgodna z normą EN 71-3, dyrektywą ROHS oraz rozporządzeniem REACH.
Seria ogniodpornych, kryjących farb rozpuszczalnikowych,do druku na grubych tkaninach syntetycznych, tkaninach powlekanych i skórach. Nadaje się do druku bezpośredniego oraz transferowego na jasnych i ciemnych tekstyliach. Zgodna z normą NF EN ISO 15025, EN 71-3, dyrektywą ROHS oraz rozporządzeniem REACH. Doskonała do nadruków na odzieży trudnopalnej.
123