Filtry Applyy
Reset Apply
Jednoskładnikowa farba rozpuszczalnikowa do tampodruku, o uniwersalnym zastosowaniu. Seria farb D-PAD znajduje zastosowanie przy druku na podłożach tj.: tworzywa sztuczne, PCV, polistyren, ABS, SAN, poliwęglan, PMMA.
Dwuskładnikowa farba rozpuszczalnikowa do tampodruku. Seria farb HQ-PAD znajduje zastosowanie przy druku na podłożach tj.: metal, PVC, polistyren, ABS, SAN, poliwęglan, PMMA.
Rozpuszczalnikowa farba do tampodruku. Seria farb MG-PAD znajduje zastosowanie przy druku na szkle i metalu.
Farba rozpuszczalnikowa jedno- i dwuskładnikowa z półbłyszczącym wykończeniem, doskonała do stosowania zarówno w sitodruku jak i w tampodruku na papierze oraz ABS, PVC, PES, PC, PET, PET-G, PMMA. Jako farba dwuskładnikowa doskonale nadaje się do druku na takich podłożach jak: nylon, poliuretan, powierzchnie malowane proszkowo i anodowane, metal, szkło, polipropylen, polietylen oraz POM (Derlin).
Dwuskładnikowa farba na bazie rozpuszczalnika z błyszczącym wykończeniem. Doskonałe do materiałów odblaskowych na znaki drogowe.
Farba winylowa rozpuszczalnikowa jedno- i dwuskładnikowa z błyszczącym wykończeniem, doskonała do stosowania zarówno w sitodruku jak i w tampodruku na papierze oraz ABS, PVC, PES, PC, PET, PET-G, PMMA.
Farba rozpuszczalnikowa jedno- i dwuskładnikowa z błyszczącym wykończeniem, doskonała do stosowania zarówno w sitodruku jak i w tampodruku na PCV, ABS, PS, PC, PMMA, PES, PET-G, wstępnie obrobionym PP i aluminium.
Jedno- lub dwuskładnikowa farba na bazie rozpuszczalnika z półbłyszczącym wykończeniem do sitodruku i tampoduku. W przypadku obu form nadruku, farby te, idealnie sprawdzą się na nylonie i poliestrze.
12