Filtry Applyy
Reset Apply
Farba utwardzana światłem UV z błyszczącym wykończeniem. Głównym przeznaczeniem serii są druki reklam, POP, display’e i naklejki. Niezwykle wszechstronna i uniwersalna.
Farba utwardzana światłem UV z błyszczącym wykończeniem. Seria dedykowana do druku produktów, które muszą być elastyczne lub formowane. Można za jej pomocą realizować reklamy, POP, znaki, oraz nadruki na lodówkach, czy kaskach rowerowych.
Farba utwardzana światłem UV z błyszczącym wykończeniem. Seria przeznaczona głównie do druku reklamowego, POP, display’ów i etykiet. Wskazana również do druku procesowego na podłożach winylowych oraz druku banerów zewnętrznych.
Jednoskładnikowa farba utwardzana światłem UV na szkło, z błyszczącym wykończeniem. Seria UVIPRIM GL opiera się na systemie DUAL CURE, polegającym na suszeniu farby za pomocą światła UV, a następnie w tunelu.
Seria kryjących farb utwardzanych światłem UV, dedykowana głównie do druku na papierze, kartonie i PCV, z błyszczącym wykończeniem. UVIPRIM ECO PLUS opracowany został tak, aby umożliwić druk wielowarstwowy.
Farba utwardzana światłem UV z błyszczącym wykończeniem. Seria używana głównie do druku na poliolefinach lub butelkach, które zostały aktywowane.
Lakier utwardzany promieniami UV oraz UV-LED znajdujący zastosowanie przy druku na szklanych i plastikowych butelkach używanych do pakowania kosmetyków, chemii gospodarczej i innych podobnych zastosowań.
Jednoskładnikowa farba utwardzana promieniami UV z błyszczącym wykończeniem. Farba przeznaczona do druku na praktycznie każdym rodzaju plastiku, m.in..: polipropylen, PVC, polistyren, PC, ABS, akryle, itd.
12