Filtry Applyy
Reset Apply
Seria kryjących farb plastizolowych do druku na tkaninach, z fluorescencyjnym wykończeniem. Farby nadają się do bezpośredniego druku tekstylnego. Doskonała do nadruków na odzież gotową lub na wykroje.
Seria kryjących farb plastizolowych do druku na tkaninach o niższej temperaturze wygrzewania. Farby nadają się do bezpośredniego druku tekstylnego. Doskonała do nadruków na odzież gotową lub na wykroje.
Seria kryjących farb plastizolowych do druku na tkaninach, z błyszczącym wykończeniem. Farba dedykowana do mieszania kolorów, nadaje się do bezpośredniego druku tekstylnego. Doskonała do nadruków na odzież gotową lub na wykroje.
Seria kryjących farb plastizolowych do druku na tkaninach, z błyszczącym wykończeniem. Farby nadają się do bezpośredniego druku tekstylnego. Doskonała do nadruków na odzież gotową lub na wykroje.
Farby plastizolowe do druku na tekstyliach. Transparentna seria do czterokolorowego druku procesowego, z błyszczącym wykończeniem. Doskonała do nadruków na odzież gotową lub na wykroje.
Seria kryjących farb plastizolowych do druku na tkaninach, z satynowym wykończeniem. Posiada certyfikat: GOTS, OEKO TEX, EN71-3, ROHS, REACH. Nadaje się do bruku bezpośredniego oraz transferowego na jasnych i ciemnych tekstyliach. Farba dedykowana do mieszania kolorów, nadaje się do bezpośredniego druku tekstylnego na bawełnie, bawełnie z domieszkami, poliestrze oraz nylonie.
Seria kryjących farb plastizolowych do druku na tkaninach, z satynowym wykończeniem. Posiada certyfikat: OEKO TEX. Nadaje się do bruku bezpośredniego oraz transferowego na jasnych i ciemnych tekstyliach. Farba dedykowana do mieszania kolorów, nadaje się do bezpośredniego druku tekstylnego.
Seria kryjących farb plastizolowych do druku na tkaninach. Posiada certyfikat: OEKO TEX. Nadaje się do bruku bezpośredniego oraz transferowego na jasnych i ciemnych tekstyliach. 
12